Zavolejte nám

Wellness hotely Bukfurdo

Našli jsme pro Vás 18 pobytů v 5 hotelech

 • Lokalita
  Maďarskox
 • Bukfurdox
 • Hotel Danubius Health Spa Resort Bük****, Bukfurdo

  Ubytovací zařízení leží přímo ve městě.Hlavními výhodami jsou architektonicky zajímavé okolí, lázeňs ké a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, snadno dostupná sportoviště, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky. více »
  Ceny od 2260 Kč/noc

 • Hotel Piroska****, Bukfurdo

  Hotel Piroska z příležitosti 20. výročí prošel kompletní rekonstrukcí, hostí přesto vítá stále jeho typická přátelská a rodinná atmosféra. Hotel Piroska je jediný čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v centru města Buk, takže hosté mají možnost zapojit se do městských programů, ale hotel nabízí také bezplatnou autobusovou dopravu během celého dne do lázní Bük. více »
  Ceny od 1060 Kč/noc

 • Hotel Greenfield Golf & Spa****, Bukfurdo

  Pětihvězdičkový hotel Greenfield Golf & Spa Resort v Bükfürdő nabízí 6 bazénů, 8 saun, 2 restaurace a bezplatné připojení na internet ve všech svých prostorných pokojích. Na gurmánské kuchyni si můžete pochutnat v à la carte restauraci Laguna ve středomořského stylu nebo v restauraci Seasons s terasou s výhledem na golfové hřiště. Piano bar vás zve k odpočinku a nabízí široký výběr čajů,... více »
  Ceny od 2030 Kč/noc

 • Hotel Hunguest Répce***, Bukfurdo

  Ubytovací zařízení leží na samotě, v tichém prostředí.Hlavními výhodami jsou lázeňské a relaxační pr ocedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, snadno dostupná sportoviště, tiché okolí.Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky, ubytování pro náročnou klientelu. více »
  Ceny od 1100 Kč/noc

 • Hotel Hunguest Répce Gold****, Bukfurdo

  Ubytovací zařízení leží přímo v obci.Hlavními výhodami jsou lázeňské a relaxační procedury v objektu , velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, vybavení pro pobyty rodin s dětmi, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené, líbánky,... více »
  Ceny od 1280 Kč/noc

Zavolejte nám