Zavolejte nám

Wellness hotely Dudince

Našli jsme pro Vás 40 pobytů v 6 hotelech

 • Lokalita
  Slovenskox
 • Dudincex
 • Léčebný dům Rubín, Dudince

  Léčebný dům Rubín v Dudincích je situovaný v krásném prostředí lázeňského parku. Jde o zařízení, kde najdete vše pod jednou střechou. V léčebném traktu poskytuje komplexní lázeňskou péči, disponuje restaurací a 2 bary, bazénem a wellness centrem, sportovišti. V hotelových ordinacích lékaři ordinují medikamentózní léčbu a dietoterapii. V bezprostřední blízkosti léčebného domu se nachází... více »
  Ceny od 1240 Kč/noc

 • Léčebný dům Smaragd, Dudince

  Lázeňský dům Smaragd je situovaný přímo v centru lázeňského areálu v Dudincích. Léčebný dům kromě př íjemného ubytování nabízí i komplexní lázeňskou léčbu a zdravotní péči. Hotelové bazény jsou napojeny na vzácné prameny. Právě jedinečné složení a vzácné balneologické vlastnosti minerální vody (podobné složení mají jen lázně ve francouzském Vichy a v Japonsku) je předurčuje  k léčení... více »
  Ceny od 1240 Kč/noc

 • Hotel Hviezda***, Dudince

  Hotel Hviezda disponuje velkým bazénem, moderním wellness centrem a bowlingem, svým klientům nabízí širokou škálu ubytovacích, stravovacích a doplňkových služeb, především však širokou nabídku wellness a relaxačních pobytů. Po celkové rekonstrukci ubytovací části nabízí příjemné a kvalitní ubytování. Velký hotelový bazén je hostům k dispozici během celého pobytu. Novinkou je nově vybudovaný... více »
  Ceny od 910 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Minerál, Dudince

  Hotel Minerál je moderní čtyřhvězdičkový hotel, situovaný přímo v centru města Dudince v těsné blízk osti lázeňského areálu. V hotelu Minerál si můžete vybrat z nabídky pobytů s léčebným režimem (některé vodoléčebné procedury se poskytují v lázeňském hotelu Rubín) nebo z relaxačních pobytů. Hotel je známý vynikající kuchyní. více »
  Ceny od 1240 Kč/noc

 • Léčebný dům Diamant***, Dudince

  Hotel Diamant leží přímo v srdci lázní Dudince. Tento známý léčebný dům poskytuje kromě ubytování v moderně zařízených pokojích i lázeňské a uzdravovací procedury. Hotelové bazény jsou napojeny na prameny léčivé vody. Právě jedinečné složení a vzácné balneologické vlastnosti minerální vody (podobné složení mají jen lázně ve francouzském Vichy a v Japonsku) je předurčuje k léčení srdečního,... více »
  Ceny od 1550 Kč/noc

 • Hotel Flóra***

  473
  8.5
  Hotel Flóra***, Dudince

  Hotel Flóra se nachází v tiché části lázeňské zóny. Za příznivou cenu nabízí atraktivní wellness cen trum. Každý pokoj má balkon, koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV - SAT, lednici. Pro všechny hosty je k dispozici bazén s letní terasou a jeho součástí je i sedací bazének s 36°C teplou vodou. Vychutnejte si sauny, masáže, ale i whirlpool nebo masážní křesla Ceragem, které vám pomohou při... více »
  Ceny od 630 Kč/noc

Zavolejte nám