Zavolejte nám

Wellness hotely Františkovy Lázně

Našli jsme pro Vás 39 pobytů v 11 hotelech

 • Lokalita
  Čechyx
 • Františkovy Lázněx
 • Hotel Spa & Kur Praha***, Františkovy Lázně

  Ubytovací zařízení leží v centru lázeňského města.Hlavními výhodami jsou výjimečně stylové prostředí , architektonicky zajímavé okolí, v blízkosti jsou termální lázně, lázeňské a relaxační procedury v objektu, snadno dostupná sportoviště, tiché okolí, bazén přímo v budově.Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty. více »
  Ceny od 1200 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Metropol***, Františkovy Lázně

  Zeleň kúpeľných parkov takmer na dosah, neďalekú kúpeľnú promenádu s fontánou, príjemné prostredie, ale predovšetkým liečebné procedúry a stravovanie pod jednou strechou, to všetko vám ponúka Kúpeľný hotel Metropol. Ubytovaní hostia majú od pondelka do piatku voľný vstup do AQUAFORA - najväčšieho a najkrajšieho aquaparku českých kúpeľov. Pre väčšie pohodlie je vám tiež k dispozícii hotelové... více »
  Ceny od 1110 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Goethe***, Františkovy Lázně

  Lázeňský hotel Goethe se nachází v samém srdci Františkových Lázní, přímo na lázeňské promenádě. Je přímo propojen s lázeňským hotelem Savoy. V budově se nachází léčebné oddělení a lékař, jakož i některé procedury. Ubytovaní hosté mají od pondělí do pátku volný vstup do Aquafora - největšího a nejkrásnějšího aquaparku českých lázní. více »
  Ceny od 1380 Kč/noc

 • Hotel Imperial****, Františkovy Lázně

  Ubytovací zařízení leží přímo ve městě, na samotě, v tichém prostředí.Hlavními výhodami jsou výjimeč ně stylové prostředí, architektonicky zajímavé okolí, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, snadno dostupná sportoviště.Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky, ubytování pro... více »
  Ceny od 2000 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Pawlik****, Františkovy Lázně

  Lázeňský hotel Pawlik se nachází v centru města, u lázeňského parku. Všechny služby včetně léčebného oddělení - Císařských lázní - jsou poskytovány pod jednou střechou. Součástí hotelu je AQUAFORUM - největší a nejkrásnější aquapark českých lázní, do kterého mají hosté neomezený vstup. více »
  Ceny od 1830 Kč/noc

 • Hotel Reza****, Františkovy Lázně

  Hotel Reza se nachází v centru Františkových Lázní, 250 m od lázeňské promenády. Historická budova h otelu byla zrekonstruována v roce 2009, přesto si však zachovala svou původní tvář. V hotelu je k dispozici 40 komfortně zařízených pokojů, vnitřní a venkovní bazén i balneocentrum s vlastním minerálním pramenem. více »
  Ceny od 1240 Kč/noc

 • Hotel Spa & Kur Hotel Harvey****, Františkovy Lázně

  Hotel Harvey leží na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního les oparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. Hotel Harvey představuje ideální volbu pro Váš lázeňský či relaxační pobyt ve Františkových Lázních. více »
  Ceny od 1370 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Dr. Adler***, Františkovy Lázně

  Lázeňský hotel Dr. Adler byl nazván podle zakladatele lázní, lékaře Dr. Bernharda Vincenta Adlera. V yznačuje se přátelskou a rodinnou atmosférou. V hotelu se nachází léčebné oddělení, lékař a některé procedury. Novinkou je Nový Kostelný pramen přímo v budově, který se využívá k pitné kúře a léčbě. Ubytovaní hosté mají od pondělí do pátku volný vstup do Aquafora - největšího a nejkrásnějšího... více »
  Ceny od 1380 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Savoy****, Františkovy Lázně

  Lázeňský hotel Savoy se nachází v centru města, přímo na lázeňské promenádě. Hotel má vlastní minerá lní pramen, nachází se zde lékař a léčebné oddělení se všemi službami pod jednou střechou. Ubytovaní hosté mají od pondělí do pátku neomezený vstup do Aquafora - největšího a nejkrásnějšího aquaparku českých lázní. více »
  Ceny od 1440 Kč/noc

 • Léčebný dům Belvedere***, Františkovy Lázně

  Lázeňský hotel Belvedere leží v klidné lokalitě, na rozhraní centra města a parku. Byl postaven v ro ce 1855. Část procedur se poskytuje přímo v hlavní budově, na ostatní se dochází romantickým Jitřním parkem do nedalekých Císařských a Slatinných lázní. Hosté mají od pondělí do pátku volný vstup do Aquafora - největšího a nejkrásnějšího aquaparku českých lázní. více »
  Ceny od 1550 Kč/noc

 • Hotel Francis Palace****, Františkovy Lázně

  Ubytovací zařízení leží na kraji obce.Hlavními výhodami jsou vysoký standard, reprezentativnost, tic hé okolí, bazén přímo v budově.Je obzvlášť vhodné pro líbánky, ubytování pro náročnou klientelu. více »
  Ceny od 1050 Kč/noc

Zavolejte nám