Zavolejte nám

Wellness hotely Luhačovice

Luhačovice

Hodnocení 1296x

Akční nabídky Luhačovice

Recenze a tipy

 • Vše nám vyhovovalo k naší spokojenosti.
 • Luhačovice jsou nádherné a tam si každý najde to co potřebuje a co mu vyhovuje. Děkujeme.
 • Toto zařízení lze pouze doporučit, významně zvyšuje atraktivitu celé lokality !!!
 • Veliká spokojenost s pobytem vřele doporučuji všem kdo by sem chtěli přijet
 • Kaviareň "u Najády" - výborná káva a predaj ručne robených praliniek z miestnej čokoládovne

Našli jsme pro Vás 120 pobytů v 16 hotelech

 • Lokalita
  Čechyx
 • Luhačovicex
 • Hotel Alexandria Spa & Wellness****, Luhačovice

  V centru lázeňského města se nachází nový luxusní hotelový komplex ALEXANDRIA Spa & Wellness s n ejvětším a nejmodernějším wellness centrem v Luhačovicích. Atmosféru hotelu dotváří noblesní francouzská restaurace a noční klub ve stylu 30. let. Dvoupodlažní velkorysé wellness centrum reprezentuje nejmodernější podobu špičkových evropských lázní. více »
  Ceny od 1740 Kč/noc

 • Hotel Vila Valaška****, Luhačovice

  Luxury Spa & Wellness Vila Valaška se nachází v klidné části Luhačovic, v blízkosti lázeňského p arku a kolonády. Hotel nabízí nadstandardní služby a individuální přístup i pro nejnáročnější hosty. Přímo v hotelu se nachází restaurace se sluneční terasou a také wellness centrum s balneoprovozem. Vila Valaška je přímo propojena s lázeňským hotelem Vila Antoaneta, proto zde mohou hosté... více »
  Ceny od 1490 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Morava***, Luhačovice

  Vkusný zrekonstruovaný Hotel Morava leží na okraji lesa, poblíž lázeňského parku v centru Luhačovic. Za výhodné ceny poskytuje komfortní ubytování a většinu léčebných procedur přímo v objektu. více »
  Ceny od 1050 Kč/noc

 • Villa Alpská Rúže****, Luhačovice

  Vila Alpská Růže s krásným výhledem do parku se nachází přímo v klidném centru lázní, nedaleko kolon ády a minerálních pramenů. Ve Vile se poskytuje pouze ubytování. Stravovací služby a lázeňské procedury se poskytují v lázeňských zařízeních vzdálených jen pár kroků od Vily. více »
  Ceny od 1010 Kč/noc

 • Hotel Vega Superior***, Luhačovice

  Sympatický Hotel Vega je umístěn nad Pozlovickou přehradou, na svazích pod Komoncem, cca 5 km od cen tra města. Jde o místo s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, tiché a klidné prostředí vhodné i pro rodiny s nejmenšími dětmi. Wellness centrum nabízí bazén, whirlpool, saunu a solárium. Ve vnitřním areálu je vybudováno rehabilitační a sportovní centrum s krytým bazénem, posilovnou... více »
  Ceny od 1250 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Palace****, Luhačovice

  Hotel Palace je největší lázeňský hotel v Luhačovicích. Je držitelem prestižního certifikátu Europes paMed, udělovaného Evropskou asociací lázní. Hotel Palace nabízí více než 60 lázeňských procedur pod jednou střechou (inhalace, přírodní uhličité koupele, masáže, vodoléčebné procedury, kinezioterapie, atd.). Poskytuje také 24 hodinovou lékařskou službu. Výhodou hotelu je centrální lokalita,... více »
  Ceny od 1250 Kč/noc

 • Lázeňský & wellness hotel Niva II.****, Luhačovice

  Niva je moderní lázeňský & wellness hotel, který se nachází nad přehradou v městské části Pozlov ice. Hotel je vzdálen 20 minut chůze od lázeňské kolonády a centra Luhačovic. Nabízí široké spektrum hotelových služeb, více než 40 léčebných a několik wellness procedur. více »
  Ceny od 1100 Kč/noc

 • Hotel Wellness and spa Augustiniánský dům superior****, Luhačovice

  Wellness & Spa hotel Augustiniánský dům je exkluzivní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí 26 pře vážně dvoulůžkových pokojů v moderním designu. Součástí hotelu je vynikající restaurace s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellness centrum, hlídané parkoviště i sportovní areál. více »
  Ceny od 1640 Kč/noc

 • Hotel Vila Viola****, Luhačovice

  Moderně zrekonstruovaný Hotel Vila Viola se nachází v klidné části Luhačovic, v památkově chráněné B ílé čtvrti. Nabízí příjemné ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmánech. Hotel má vlastní wellness centrum s finskou saunou, masážní vanou a relaxační místností. V sousedství hotelu na nachází městská plovárna a vodní svět, do kterého mají ubytovaní hosté vstupy v rámci některých... více »
  Ceny od 940 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Jurkovičův dům****, Luhačovice

  Lázeňský hotel Jurkovičův dům je dominantou lázeňského centra Luhačovic. Spojuje luxus a kvalitní sl užby se secesní lidovou architekturou. Pod jednou střechou poskytuje veškeré lázeňské služby i wellness procedury. Jedinečným zážitkem je přírodní uhličitá koupel v původní "zlaté vaně" ve stylově zařízené lázeňské kabině. Hosté mají volný vstup do whirlpoolu a vyhřívaného bazénu s masážním... více »
  Ceny od 1440 Kč/noc

 • Wellness hotel Pohoda****, Luhačovice

  Moderní Wellness hotel Pohoda je situován v klidné části Luhačovic, nedaleko známé Pozlovické přehra dy. Populární luhačovická lázeňská kolonáda je vzdálena pouze 20 minut pěšky. Srdcem tohoto pohodového hotelu je kvalitně vybavené wellness centrum s plaveckým bazénem, whirpoolem a saunovým světem. Během pobytu mají hosté volný vstup do hotelového wellness centra. K dalším výhodám patří... více »
  Ceny od 1050 Kč/noc

 • Hotel Dům Bedřicha Smetany****, Luhačovice

  Hotel Dům Bedřicha Smetany je impozantní historická budova postavená v secesním stylu. Nachází se v klidném centru lázeňského areálu, nedaleko kolonády a minerálních pramenů. Hotel nabízí ubytování a stravování široké klientele, od prezidentů a celebrit až po běžné lázeňské hosty.Lázeňské procedury se poskytují v lázeňských zařízeních pár kroků od hotelu. více »
  Ceny od 1030 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Vila Antoaneta****, Luhačovice

  Moderní lázeňský hotel Vila Antoaneta je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami. V hlavní budově (s výtahem) je poskytováno ubytování v pokojích kategorie superior. Ubytování v kategorii standard se nachází ve Vile Petřín a Vile Pernštýn (bez výtahu). Celý komplex se rozkládá v klidné lázeňské čtvrti poblíž lázeňského parku a nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou. Nachází se... více »
  Ceny od 970 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Miramare****, Luhačovice

  Lázeňský hotel MIRAMARE je oblíbený pro svoji polohu v tichém prostředí a zároveň v těsné blízkosti městského i lázeňského centra Luhačovic. MIRAMARE nabízí svým hostům komplexní služby pod jednou střechou a více než 60 léčebných a relaxačních procedur. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny - pramen Sv. Josefa a pramen Jaroslava. více »
  Ceny od 970 Kč/noc

 • Hotel Adamantino***, Luhačovice

  Hotel Adamantino najdete v obci Pozlovice. V jeho těsné blízkosti se nachází Luhačovická přehrada. P obyt v hotelu je vhodný pro všechny věkové kategorie. Pro milovníky sportu je připraven krytý bazén s vyhřívanou vodou, sauna s ochlazovacím bazénkem, whirlpool, masérna. Součástí areálu je tenisový kurt s umělým povrchem a volejbalové hřiště. Hotel také disponuje kulečníkem a stolním tenisem.... více »
  Ceny od 670 Kč/noc

 • Villa Pod Lipami***, Luhačovice

  Vila pod lipami leží přímo v klidném centru lázní, poblíž kolonády a minerálních pramenů. Ve vile je dostupné jen ubytování bez doplňkových služeb. Stravovací služby a lázeňské procedury se poskytují v lázeňských zařízeních vzdálených jen pár kroků od vily. více »
  Ceny od 880 Kč/noc

Zavolejte nám