Zavolejte nám

Wellness hotely Mariánske Lázně

Našli jsme pro Vás 87 pobytů v 15 hotelech

 • Lokalita
  Čechyx
 • Mariánske Lázněx
 • Lázeňský hotel Danubius Health Spa Resort Centrální lázně****, Mariánske Lázně

  Hotel Centrální lázně se nachází přímo v centru známého lázeňského města Mariánské Lázně, blízko láz eňské kolonády a vyvěrajících léčivých pramenů. Budova hotelu je jednou z nejstarších budov v celých lázních. Byla postavena už v roce 1892. Hotel Centrální lázně nabízí svým klientům tradiční lázeňskou léčbu s využitím místních přírodních zdrojů. Procedury probíhají v původních, originálních... více »
  Ceny od 1590 1770/noc

 • Lázeňský hotel Danubius Health Spa Resort Hvězda****, Mariánske Lázně

  Ubytovací zařízení leží přímo ve městě, v centru lázeňského města.Hlavními výhodami jsou výjimečně s tylové prostředí, architektonicky zajímavé okolí, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky,... více »
  Ceny od 1710 1900/noc

 • Lázeňský hotel Danubius Health Spa Resort Nové Lázně*****, Mariánske Lázně

  Ubytovací zařízení leží v centru města, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí, v centru láze ňského města.Hlavními výhodami jsou výjimečně stylové prostředí, architektonicky zajímavé okolí, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.Je obzvlášť vhodné pro... více »
  Ceny od 2220 Kč/noc

 • Léčebný dům Royal****, Mariánske Lázně

  Hotel Royal je moderní lázeňský hotel s nabídkou komplexních služeb pod jednou střechou. Hotel se na chází na okraji lesoparku, jen 300 m od centra a nabízí hostům jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů v Mariánských Lázních. Hotel Royal poskytuje svým hostům komfortní a příjemné ubytování, prvotřídní lázeňskou péči a širokou nabídku procedur na bázi přírodních léčivých zdrojů. více »
  Ceny od 1350 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Spa hotel Vltava***, Mariánske Lázně

  Ubytovací zařízení leží přímo ve městě, v centru lázeňského města.Hlavními výhodami jsou nachází se v přírodě, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky. více »
  Ceny od 390 Kč/noc

 • Hotel Chateau Monty SPA Resort****, Mariánske Lázně

  Ubytovací zařízení leží na okraji města.Hlavními výhodami jsou lázeňské a relaxační procedury v obje ktu, vysoký standard, reprezentativnost, tiché okolí, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky, ubytování pro náročnou klientelu. více »
  Ceny od 1220 Kč/noc

 • Hotel Danubius Health Spa Resort Butterfly****, Mariánske Lázně

  Jeden z nejpozoruhodnějších hotelů Spa hotel Butterfly v Mariánských L&a acute;zních prošel rekonstrukcí. Rekonstrukcí prošlo převážně léčebné oddělení. Díky vysoké poptávce hostů po léčebných procedurách bylo vytvořeno úplně nové a kompletní... více »
  Ceny od 1150 1270/noc

 • Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik****, Mariánske Lázně

  Ubytovací zařízení leží přímo ve městě, v centru lázeňského města.Hlavními výhodami jsou výjimečně s tylové prostředí, architektonicky zajímavé okolí, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné... více »
  Ceny od 1400 1550/noc

 • Wellness hotel Olympia****, Mariánske Lázně

  Luxusní Hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Od světoznámé lázeňské kolonády se Zpívající fontánou je vzdálen cca 500 metrů. Hotel Olympia je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit nadstandardní požadavky náročných tuzemských... více »
  Ceny od 1450 Kč/noc

 • Hotel Danubius Health Spa Resort Maria Spa Courtyard****, Mariánske Lázně

  Lázeňský resort zaměřený na využití přírodních zdrojů je p rvním místem v Evropě a možná i na světě, kde se začalo léčit účinky přírodní rašeliny (historický název Moorbad). Mariiny Lázně jsou také místem vývěru přírodního CO2 Mariina plynu,... více »
  Ceny od 1850 2060/noc

 • OREA Hotel Palace Zvon****, Mariánske Lázně

  OREA Hotel Palace Zvon**** Mariánské Lázně nabízí svým hostům nejlepší kombinaci komfortu 4-hvězdičk ového hotelu a umístění v centru města Mariánské Lázně. Tato krásná secesní budova z počátku 19. století leží v samém centru Mariánských Lázní. Hotelový resort je umístěn přímo naproti kolonádě a Zpívající fontáně a své služby nabízí již od roku 1834. více »
  Ceny od 1270 Kč/noc

 • Hotel Orea Spa Bohemia****, Mariánske Lázně

  Ubytovací zařízení leží v centru lázeňského města.Hlavními výhodami jsou architektonicky zajímavé ok olí, vysoký standard, reprezentativnost.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty. více »
  Ceny od 1140 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Svoboda***, Mariánske Lázně

  Hotel Svoboda se nachází na okraji lázeňské zóny a mnohým hostům může navodit až pohádkovou atmosfér u. Sama hotelová architektura je takové malé kouzlo. Také hotelové dependance Margareta, Palladio a Windsor jsou architektonickými perlami. V přímém sousedství hotelu se nachází komplex Lesního pramene s krásnou promenádou, která volně navazuje na areál Geologického parku. více »
  Ceny od 1300 Kč/noc

 • Hotel Flora***, Mariánske Lázně

  Ubytovací zařízení leží v centru lázeňského města.Hlavními výhodami jsou velký výběr služeb přímo v zařízení, tiché okolí, bazén přímo v budově.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty. více »
  Ceny od 980 Kč/noc

Zavolejte nám