Zavolejte nám

Wellness hotely Piešťany

Piešťany

Hodnocení 3690x

Akční nabídky Piešťany

Recenze a tipy

 • Okolí hotelu je udržované ve městě čistota ,klídek kdo nezařil nemůže hodnotit nebojte se nebudete sklamaní
 • Nemám konkrétne návrhy. Celý areál kúpeľov pôsobí upokojujúco... a harmonicky
 • nic by som nezmenila.preto si vyberame tento hotel-ubytovanie lebo pre nas velmi vyhovuje vo vsetkom nic by som nemenila
 • prekvapil ma ráz mestečka - zachovanie si "tváre kúpeľného mestečka" s pešou zónou a malými obchodíkmi z rôznym sortimentom - veľmi milé prekvapenie!
 • My sme boli spokojný :-)

Informace

Certifikát kvality přináší Lázním Piešťany pozitivní výsledky i v zahraničí

Lázně Piešťany před několika měsício získaly prestižní certifikát Evropské...

Našli jsme pro Vás 86 pobytů v 13 hotelech

 • Lokalita
  Slovenskox
 • Piešťanyx
 • Lázeňský hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade****, Piešťany

  Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade je součástí moderního lázeňského komplexu Danubius Health Spa Resort. Nachází se v příjemném a klidném zeleném parku, v centrální části piešťanského lázeňského ostrova. Je přímo spojen s impozantním Balnea centrem, kde se podávají všechny léčebné procedury. Během pobytu v hotelu můžete relaxovat v novém vodním a saunovém světě s vnitřním a celoročně... více »
  Ceny od 2170 Kč/noc

 • Wellness hotel Park****, Piešťany

  Nově zrekonstruovaný Hotel Park se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku v blízkost i ramena řeky Váh. Známý Lázeňský ostrov se nachází cca 800 metrů od hotelu. Hotelové wellness centrum zahrnuje finskou saunu, infračervenou kabinu, parní lázeň a vířivku. Ubytovaní hosté mají volný vstup do elegantního krytého bazénu s vodními atrakcemi. Pro svou polohu je Hotel Park oblíbený... více »
  Ceny od 1750 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Danubius Health Spa Resort Palace****, Piešťany

  Hotel Balnea Palace je součástí resortu Danubius Health Spa, který se nachází v příjemném prostředí Lázeňského ostrova. Je propojen s vodním a saunovým světem, kam mají ubytovaní hosté volný vstup. Suchou nohou se dostanete i do Balneo centra, které nabízí širokou škálu jedinečných léčebných a relaxačních procedur. více »
  Ceny od 1890 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Spa Hotel Grand***, Piešťany

  Hotel Balnea Grand je součástí komplexu Danubius Health Spa Resort. Je situován v krásném parku Láze ňského ostrova. Součástí hotelu je vnitřní a venkovní bazén, kam mají ubytovaní hosté volný vstup. Suchou nohou se dostanete i do moderního balneo centra, které nabízí širokou škálu jedinečných léčebných a relaxačních procedur. více »
  Ceny od 1180 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Spa Hotel Splendid***, Piešťany

    více »
  Ceny od 1470 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Pro Patria**, Piešťany

  Hotel Pro Patria je historický lázeňský hotel, postavený v roce 1916 v centru Lázeňského ostrova. Je vhodně vybaven bezbariérovým přístupem do lázeňských prostor v hotelu nebo do blízkého Napolen centra. Hotel má vlastní léčebné pavilony s bazény s termální vodou a bahnem.   více »
  Ceny od 700 Kč/noc

 • Hotel Villa Trajan***, Piešťany

  Vila Trajan se nachází nedaleko Kolonádního mostu a přímo naproti známé soše Lamače berlí, symbolu l ázní Piešťany. V této Vile se poskytuje ubytování a vychutnáte si zde i pestré bufetové snídaně. Obědy a večeře se podávají v sesterském hotelu Jalta. více »
  Ceny od 820 Kč/noc

 • Hotel Jalta**

  49
  8.3
  Hotel Jalta**, Piešťany

  Hotel Jalta se nachází na pěší zóně v centru Piešťan. Přímo v hotelu najdete jídelnu, která poskytuj e celodenní stravování, i denní bar, kde si u šálku dobré kávy můžete příjemně odpočinout. Ordinace lékařů jsou v hotelu, procedury se však poskytují na Lázeňském ostrově. více »
  Ceny od 760 Kč/noc

 • Hotel Spa & Wellness Máj***, Piešťany

  Hotel Máj se nachází jeden kilometr jižně od lázeňského města Piešťany. Je situovaný v tiché a oddec hové rekreační části Sĺňava, vzdálený jen 300 metrů od samotného přehradního jezera Sĺňava. Hotel Máj svým hostům kromě příjemné atmosféry nabízí i velké množství rehabilitačních a léčebných programů s vlastní lékařskou péčí. Hotel Máj je bezbariérový. Součástí hotelu je krytý bazén. Ubytovací... více »
  Ceny od 840 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Danubius Health Spa Resort Thermia Palace*****, Piešťany

  Hotel Danubius Health Spa Resort Thermia Palace se nachází nad termálními prameny léčivé vody a léči vého bahna a je přímo spojen s lázeňským domem Irma v kouzelném prostředí piešťanského Lázeňského ostrova. Hotel nabízí historickou atmosféru a moderní zařízení. Je renovovaným secesním skvostem ve stylu Art-Nouveau. Součástí hotelu je celoročně otevřený venkovní bazén s termální vodou, kam... více »
  Ceny od 2480 Kč/noc

 • Hotel Magnólia***, Piešťany

  Hotel Magnolia se právem označuje za hotel s nejlukrativnější polohou ve městě. Nachází se přímo na nábřeží řeky Váh, v blízkosti umělého jezera Sĺňava, pod západním úbočím pohoří Považský Inovec, 3 minuty chůze od lázeňského ostrova. A zároveň na začátku známé pěší zóny Alexandra Wintera a městských parků, které představují srdce Piešťan. Hotel se svou kapacitou 127 pokojů patří mezi... více »
  Ceny od 970 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Granit***, Piešťany

  Lázeňský ústav F.E. Scherera Piešťany se nachází přímo v srdci města Piešťany v uzavřeném areálu. Vl astní parkové prostředí zajišťuje hostům tiché a intimní prostředí, ideální pro odpočinek a regeneraci. Hotel Granit - Lázeňský ústav F.E. Scherera poskytuje léčbu všech forem zánětlivých a degenerativních revmatických chorob, funkčních poruch páteře, poúrazových stavů a stavů po ortopedických... více »
  Ceny od 2170 Kč/noc

 • Dependance Smaragd, Šumava**, Piešťany

  Depandance Smaragd a Šumava se nacházejí na okraji městského parku. Tyto depandance poskytují klient ům ubytování. Stravování je zajištěno v nedalekém hotelu Jalta. více »
  Ceny od 790 Kč/noc

Zavolejte nám