Zavolejte nám

Wellness hotely Poděbrady

Našli jsme pro Vás 37 pobytů v 7 hotelech

 • Lokalita
  Čechyx
 • Poděbradyx
 • Hotel Libenský****, Poděbrady

  Ubytovací zařízení leží v centru města, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí.Hlavními výhod ami jsou výjimečně stylové prostředí, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení.Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky. více »
  Ceny od 1430 Kč/noc

 • Léčebný dům Zimní lázně***, Poděbrady

  Ubytovací zařízení leží v centru města, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí.Hlavními výhod ami jsou velký výběr služeb přímo v zařízení, tiché okolí, bazén přímo v budově.Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, ubytování pro náročnou klientelu. více »
  Ceny od 1130 Kč/noc

 • Hotel Zámeček****, Poděbrady

  Ubytovací zařízení leží v přírodě, v ústraní od ostatních usedlostí.Hlavními výhodami jsou lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, tiché okolí.Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky. více »
  Ceny od 1330 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Park****, Poděbrady

  Lázeňský hotel Park je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrad, vzdáleného cca 50 km východně od Prahy. Jedinečná poloha Lázeňského hotelu Park zaručuje ideální možnosti regenerace a relaxace. Jedná se o moderní budovu s bezbariérovým přístupem vybavenou ve standardu „First class“. Veškeré terapie jsou poskytovány... více »
  Ceny od 1570 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Felicitas****, Poděbrady

  Ubytovací zařízení leží v centru města, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí.Hlavními výhod ami jsou lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce, bazén přímo v budově.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské... více »
  Ceny od 1390 Kč/noc

 • Hotel Bellevue - Tlapák****, Poděbrady

  Hotel Bellevue - Tlapák má ideální polohu přímo v centru známých lázní Poděbrady. Nachází se v lázeň ském parku, který využívají návštěvníci k relaxaci a odpočinek. Hotel Bellevue - Tlapák svým hostům nabízí možnost ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. Procedury jsou poskytovány v hotelu Libenský v blízkosti hotelu. více »
  Ceny od 1430 Kč/noc

 • Hotel Libuše***, Poděbrady

  Ubytovací zařízení leží v centru města, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí.Je obzvlášť vh odné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky. více »
  Ceny od 1090 Kč/noc

Zavolejte nám