Zavolejte nám

Wellness hotely Rajecké Teplice

Našli jsme pro Vás 44 pobytů v 7 hotelech

 • Lokalita
  Slovenskox
 • Rajecké Teplicex
 • Lázeňský hotel Aphrodite Palace****, Rajecké Teplice

  Hotel Aphrodite Palace je situovaný přímo v centru lázeňského města Rajecké Teplice. Na procedury se dochází do sousedícího luxusního lázeňského domu Aphrodite, který je s hotelem spojený vytápěnou chodbou. Hotel Aphrodite Palace je umístěný v příjemném prostředí lázeňského parku, nedaleko malebného jezírka, v klidném prostředí Slunečních skal. Je ideální i pro méně náročnou klientelu a pro... více »
  Ceny od 1940 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Aphrodite****, Rajecké Teplice

  Charakteristickou dominantou a pýchou lázní Rajecké Teplice je nejluxusnější hotel v celém okolí - l ázeňský dům Aphrodite. Je postaven v antickém stylu a vybaven nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji. Hotel Aphrodite poskytuje jedinečné pohodlí kombinací ubytování a procedur poskytovaných pod jednou střechou. Hotel je situován v příjemném prostředí lázeňského parku,... více »
  Ceny od 1800 Kč/noc

 • Penzion Antik**, Rajecké Teplice

  Ubytovací zařízení leží v centru lázeňského města.Hlavními výhodami jsou výjimečně stylové prostředí , v blízkosti jsou termální lázně, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, tréninkové a sportovní tábory, relaxační a ozdravné pobyty, rodinné dovolené, líbánky. více »
  Ceny od 890 Kč/noc

 • Wellness hotel Diplomat****, Rajecké Teplice

  Wellness Hotel Diplomat v Rajeckých Teplicích nabízí služby na vysoké úrovni, kde přístup k hostům j e vždy s maximální a osobitou péčí. Nejen kvalitními službami, ale i nejlepší polohou a moderním designem, právem patří hotel mezi nejlepší v Rajeckých Teplicích a okolí. Zapomeňte zde na starosti všedního dne, vychutnejte si jídlo, které ocení i praví gurmáni a nechte se hýčkat ve Wellness... více »
  Ceny od 1520 Kč/noc

 • Villa Margaréta***, Rajecké Teplice

  Ubytovací zařízení leží v centru města, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí, Jiné.Hlavními výhodami jsou v blízkosti jsou termální lázně, vysoký standard, reprezentativnost, vybavení pro pobyty rodin s dětmi, tiché okolí.Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené, líbánky, ubytování pro náročnou klientelu. více »
  Ceny od 950 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Malá Fatra***, Rajecké Teplice

  Hotel Malá Fatra je známým ubytovacím zařízením Rajeckých Teplic. Hotel je situovaný v lázeňském par ku, zhruba 100 metrů od luxusního lázeňského domu Aphrodite, kde jsou poskytovány všechny léčebné procedury. Hotel Malá Fatra poskytuje 19 dvoulůžkových a 7 jednolůžkových pokojů. Asi 500 metrů od hotelu se nachází i termální koupaliště Laura. Rajecké Teplice navíc nabízejí výborné podmínky pro... více »
  Ceny od 950 Kč/noc

 • Villa Flóra***, Rajecké Teplice

  Ubytovací zařízení leží přímo ve městě.Hlavními výhodami jsou v blízkosti jsou termální lázně, vybav ení pro pobyty rodin s dětmi, tiché okolí.Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené, líbánky. více »
  Ceny od 950 Kč/noc

Zavolejte nám