Zavolejte nám

Wellness hotely Sklené Teplice

Našli jsme pro Vás 16 pobytů v 4 hotelech

 • Lokalita
  Slovenskox
 • Sklené Teplicex
 • Léčebný dům Goethe***, Sklené Teplice

  Nově zrekonstruovaný Lázeňský dům Goethe se nachází v blízkosti lázeňského parku. Nabízí ubytování v e stylových pokojích a interiér, v němž na vás ze všech stran dýchá slavná historie lázní. Přímo v lázeňském domě se nachází sedací termální bazén a podávají se zde vodoléčebné procedury a originální thajské masáže. Součástí lázeňského domu je historická kavárna Kursalon. Hosté mají na pokojích... více »
  Ceny od 1330 Kč/noc

 • Léčebný dům Mateja Bela***, Sklené Teplice

  Zrenovovaný penzion Park se nachází v tichém prostředí upraveného lázeňského parku. V roce 2014 proš el kompletní rekonstrukcí a nabízí nadstandardní ubytování v dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Na stravu se dochází do nedalekého penzionu Lenka, procedury jsou poskytovány v lázeňských domech vzdálených cca 250 m. více »
  Ceny od 1360 Kč/noc

 • Léčebný dům Relax Thermal***, Sklené Teplice

  Relax Thermal je lázeňský dům, který nabízí klientům vše pod jednou střechou. V lázeňském domě se v přízemí nachází zrekonstruovaná jídelna a venkovní i vnitřní bazén s léčivou termální vodou. K dispozici je také wellness saunový svět - 5 saun zařízených v antickém stylu. Bezplatné parkování je možné za lázeňským domem Relax Thermal na parkovišti zabezpečeným kamerovým systémem. více »
  Ceny od 990 Kč/noc

 • Léčebný dům Alžbeta***, Sklené Teplice

  Nově zrekonstruovaný Lázeňský dům Alžbeta leží v centru Lázní Sklené Teplice. Lázeňští hosté ocení p říjemné prostředí moderní vstupní haly a jídelny. Lenka nabízí se svými jednoduchými, ale účelně zařízenými pokoji velmi zajímavý poměr kvality služeb a ceny. více »
  Ceny od 970 Kč/noc

Zavolejte nám