Zavolejte nám

Wellness hotely Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice

Hodnocení 1922x

Superakce Trenčianske Teplice

Akční nabídky Trenčianske Teplice

Recenze a tipy

 • Každý si určitě najde vše vhodné dle jeho schopností. Já jsem byla se vším maximálně spokojena.
 • čo som potrebovala, to som aj našla..., takže spokojná
 • Maximálna spokojnosť , našli sme tu všetko to čo sme potrebovali
 • pre mňa a mamičku boli prínosom prechádzky po krásnom okolí
 • mne sa tam strašne páči,všetko chodievam tam strašne dávno a nenapadlo ma,že tam budem chodiť aj na liečebné procesy mať viac peňazí ani odťial neodchádzam

Hotely Trenčianske Teplice

Našli jsme pro Vás 55 pobytů v 9 hotelech

 • Lokalita
  Slovenskox
 • Trenčianske Teplicex
 • Wellness hotel Panorama****, Trenčianske Teplice

  Nově otevřený wellness & spa hotel PANORAMA **** je moderní rodinný hotel, kde je každý host vít án a dostane se mu komfortních a komplexních služeb. Součástí hotelu je wellness centrum, hostům je k dispozici i hotelová restaurace s vynikající nabídkou jídel zdravé kuchyně, Lobby bar Salvia av letních měsících sluneční zahradní terasa. Hotelové wellness centrum poskytuje širokou nabídku... více »
  Ceny od 1520 Kč/noc

 • Parkhotel na Baračke****, Trenčianske Teplice

  Parkhotel na Baračke je malý, komfortní hotel rodinného typu. Leží v krásném přírodním prostředí láz eňského města na okraji lázeňského parku. V hotelovém wellness centru najdete širokou nabídku více než 30 léčebných procedur pod jednou střechou, které vhodně doplňuje krytý bazén, saunový komplex a solárium. Vzdálenost do centra města s pěší zónou, lázeňskou síní, venkovním bazénovým komplexem... více »
  Ceny od 1150 Kč/noc

 • Léčebný dům Krym***, Trenčianske Teplice

  Nejkomfortnější léčebný dům KRYM I.kategórie se nacház&iac ute; přímo v centru mesta.Recepcia otevřená nepřetržitě, k dispozici je několik výtahů, dále se v domě nachází denní kavárna, Espresso bar, noční klub, kadeřnictví a pedikúra, kosmetika, směnárna,... více »
  Ceny od 1720 Kč/noc

 • Hotel Flóra***

  912
  8.8
  Hotel Flóra***, Trenčianske Teplice

  Hotel Flóra se nachází v centru Trenčianských Teplic, v blízkosti lázeňského parku. Chloubou Hotelu Flóra je moderní wellness centrum, jehož dominantou jsou dva antikorové bazény. V prostorách wellness centra je k dispozici i finská či solná parní sauna, bylinková inhalace, tepidárium, vodní stezka a fitness centrum. V nabídce je také více než 30 léčebných procedur včetně thajských masáží.... více »
  Ceny od 1030 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Pax, Trenčianske Teplice

  Zrekonstruovaný Lázeňský hotel PAX je příhodně situován v centru lázní na pěší zóně v blízkosti láze ňského parku. Je propojen s nejoblíbenějším teplickým termálním bazénem SINA a historickou odpočívárnou Hammam, i s budovami, kde se podávají procedury. Několik lékařských ordinací a vybrané procedury jsou hostům k dispozici přímo v hotelu. V prostorách hotelu se nachází kosmetika, denní... více »
  Ceny od 1660 Kč/noc

 • Hotel Most Slávy***, Trenčianske Teplice

  Známý Hotel Most slávy leží přímo v centru lázní Trenčianske Teplice, nedaleko zeleného parku. Hot el sídlí v krásné historické budově a nabízí výjimečnou dobovou atmosféru. Gurmány potěší výborná hotelová restaurace se širokým výběrem specialit ze zvěřiny a s domácí slivovicí z vlastního sadu. Součástí hotelového komplexu Most Slávy jsou také dvě vily Miramare - Corfu Dea a vila Vera. Před... více »
  Ceny od 1320 Kč/noc

 • Penzion Baske***, Trenčianske Teplice

  Penzion dostal jméno po nejvyšším vrchu Baske, čnějícím nad malebným údolím říčky Tepličky a nad láz eňským městem Trenčianske Teplice. Penzion se nachází v lázeňském parku a je součástí komplexu budov VENEZIA, které byly postaveny koncem 19. století v novorenesančním stylu slunné Itálie. Komfort, útulnost a soukromí penzionu spolu s jedinečností léčebných účinků termálních minerálních pramenů... více »
  Ceny od 1260 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Slovakia***, Trenčianske Teplice

  Cenově dostupný Hotel Slovakia se nachází přímo v centru Trenčianských Teplic a tvoří bránu do městs ké pěší zóny. Příjemné prostředí hotelu umožňuje jeho široké využití - od lázeňských a relaxačních pobytů až po výlety s dětmi či krátkodobé ubytování. Přímo v hotelu je klientům k dispozici vnitřní bazén a relax centrum. více »
  Ceny od 1300 Kč/noc

 • Léčebný dům Atlantis**, Trenčianske Teplice

  Půvabný dependance Atlantis disponuje dobovou atmosférou. Nachází se v centru města, pár kroků od pě ší zóny. Maximální kapacita 50 hostů jej řadí k malým hotelům s útulným prostředím. více »
  Ceny od 1300 Kč/noc

Zavolejte nám