Zavolejte nám
 • Pobyty
 • Hotely
 • Místa
 • Mapa
nocí
 Kč / 
 Kč / noc
Rozšířené vyhledávání
Kapacita
 • lůžek
 • osob
 • osob
Načítám mapu. Čekejte prosím

Superakce

Akční nabídky

Historie navštívených stránek

Baby friendly hotely Wellness hotely

Našli jsme pro Vás 314 pobytů v 73 hotelech v 47 místech

 • Typ hotelu
  Baby friendly hotelyx
 • Hotel Spa & Kur Hotel Harvey****

  Hotel Harvey leží na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního les oparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. Hotel Harvey představuje ideální volbu pro Váš lázeňský či relaxační pobyt ve Františkových Lázních. více »
  Ceny od 1370 Kč/noc

 • Hotel Vega Superior***

  Sympatický Hotel Vega je umístěn nad Pozlovickou přehradou, na svazích pod Komoncem, cca 5 km od cen tra města. Jde o místo s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, tiché a klidné prostředí vhodné i pro rodiny s nejmenšími dětmi. Wellness centrum nabízí bazén, whirlpool, saunu a solárium. Ve vnitřním areálu je vybudováno rehabilitační a sportovní centrum s krytým bazénem, posilovnou... více »
  Ceny od 1240 Kč/noc

  Luhačovice další hotely

 • Hotel Lafonte****

  Hotel Lafonte je moderní nekuřácký hotel, který se nachází v klidné části Rybáře nejznámějšího české ho lázeňského města Karlovy Vary. Hotel Lafonte má veškeré vybavení pro strávení klidného i aktivního pobytu v Karlových Varech, jen 20 minut pěšky do centra města. více »
  Ceny od 1140 Kč/noc

  Karlovy Vary další hotely

 • Wellness hotel Aquapalace****

  Ubytovací zařízení leží na okraji města.Hlavními výhodami jsou lázeňské a relaxační procedury v obje ktu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, vybavení pro pobyty rodin s dětmi, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce, bazén přímo v budově.Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, rodinné dovolené, líbánky,... více »
  Ceny od 1870 Kč/noc

 • Hotel Lanterna****

  Spa hotel Lanterna nabízí ubytování v moderních a nadstandardně vybavených pokojích. Zároveň posk ytuje nejkomplexnější nabídku služeb zahrnutých v ceně ubytování. Ubytovat se lze i s domácím mazlíčkem na základě předběžné objednávky před příjezdem do hotelu.   Spa hotel Lanterna disponuje kapacitou 53 dvoulůžkových pokojů, tedy 106 lůžek. Nejluxusnější apartmány Suite Spa nabízejí... více »
  Ceny od 1980 Kč/noc

  Velké Karlovice další hotely

Čechy další místa

 • Hotel Aquaworld Resort****

  Čtyřhvězdičkový Superior kongresový a wellness-hotel Ramada Resort Budapešť je z hlediska poskytovan ých služeb v Budapešti unikátem. Pod jednou střechou se nachází wellness, fitness a zábavní centrum. Hosté mají k dispozici i přímý přechod do jednoho z největších krytých vodních parků Evropy, do vodní říše Aquaworld. Hotel se nachází v severní části Budapešti, na pešťském předměstí mostu... více »
  Ceny od 1960 Kč/noc

  Budapešť další hotely

 • Hotel Katschberghof****

  Nachází se přímo na sjezdovce a přímo v centru lyžařské oblasti. Všechny pokoje jsou vybaveny sprcho u nebo vanou, WC, rádiem, telefonem, LCD televizorem a kabelovou televizí. Saunování a relaxace s nádherným výhledem na lyžařský a horský svět Katschbergu. Tak jednoduše se dá popsat wellness centrum. více »
  Ceny od 2490 Kč/noc

 • Hotel Livada Prestige*****

  Hotel je součástí Terme 3000 a vede k Thermalium Health Center. Hotel Livada Prestige je jediným 5* hotelem v Evropě, který poskytuje úplný relax v černé termální vodě v soukromí Vašeho pokoje. V hotelu se nachází wellness centrum, gurmánská restaurace, bary ale i moderní business centrum vhodné k organizaci konferencí, seminářů a recepcí, událostí obchodního i společenského rázu. více »
  Ceny od 2360 Kč/noc

Slovinsko další místa

 • Hotel Gołębiewski****

  Hotel Gołębiewski je špičkou polského rekreačního hoteliérství. Ubytovací zařízení leží v klidném pr ostředí, ale poměrně blízko centra města. Jedná se o velký hotel pro víc než 1400 rekreantů s bezbariérovým vstupem. Poskytuje vhodné podmínky pro sportovní využití, relax a oddech. Lázeňské a relaxační procedury se nacházejí přímo v objektu. Díky vysokému standardu je hotel vhodný i pro... více »
  Ceny od 2180 Kč/noc

Zavolejte nám