Zavolejte nám

Wellness hotely Bardejov

Bardejov

Hodnocení 279x

Superakce Bardejov

Akční nabídky Bardejov

Recenze a tipy

Našli jsme pro Vás 30 pobytů v 5 hotelech

 • Lokalita
  Slovenskox
 • Bardejovx
 • Hotel Alexander****, Bardejov

  Nově zrekonstruovaný Hotel Alexander **** nabízí ubytování v 75 luxusně zařízených pokojích a apartm ánech. Hotelové wellness je hostům k dispozici od středy do neděle, najdete v něm whirlpool, finskou saunu, parní saunu, ochlazovací bazén, zážitkové sprchy, tepidárium a fitness. V nabídce je také několik druhů masáží. Hotel Alexander nabízí i prostory pro organizaci kongresů s celkovou... více »
  Ceny od 1800 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Ozón***, Bardejov

  Hotel Ozón je svou lůžkovou kapacitou největším ubytovacím zařízením v Bardejovských kúpeľoch. Hotel byl postaven v roce 1976. Léčebný dům se nachází přímo v centru Bardejovských kúpeľov, v příjemném prostředí lázeňského parku, u pramenů minerálních vod. Rozsahem svých služeb uspokojí Hotel Ozón i náročné návštěvníky. Klienti mohou využívat léčebných a relaxačních služeb. Z Bardejovských... více »
  Ceny od 1490 Kč/noc

 • Lázeňský hotel Astória***, Bardejov

  Hotel Astória je historickou dominantou Bardejovských lázní a nach&aacut e;zí se v centru přímo naproti lázeňské kolonádě. Hotel byl postaven v roce 1898. Při výzdobě fasády a výtvarné výzdobě interiéru byla použita neorenesanční a neobaroková ornamentika. Hotel je... více »
  Ceny od 1300 Kč/noc

 • Penzion František, Diana***, Bardejov

  Penzion František je novým ubytovacím zařízením, vznikl rekonstru kcí a rozšířením již existující stavby. Penzion je situován 200m od centra Lázní a návštěvníkům nabízí příjemnou a tichou atmosféru, kterou umocňuje vůně blízkého lesa.... více »
  Ceny od 1440 Kč/noc

 • Dependance lázní, Bardejov

  Ubytovací zařízení leží přímo v obci.Hlavními výhodami jsou architektonicky zajímavé okolí, tiché ok olí.Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené. více »
  Ceny od 1270 Kč/noc

Zavolejte nám